Kā notiek laulības debesīs

Ir grūti pateikt “Nē”, kad esi 400 metrus virs zemes.

Kā laulības, tā arī laulību bildinājums ir īpašs brīdis, kas pelnījis īpašu attieksmi. Taču laulības debesīs ir kas pavisam īpašs.

Turoties pie šīs pārliecības, piedāvājam visu nepieciešamu bildinājumam vai laulību ceremonijai debesīs. Ar bildinājumu viss būs vienkārši – mūsu pilots klusēs un noslēpumu neatklās, bet rūpīgi darīs savu darbu. Turklāt, esam atklājuši labāko leņķi, no kura skaisto laulību notikumu iemūžināt Go Pro kamerā.

Šosezon esam piedzīvojuši vairāk nekā 20 bildinājumus gaisa balonā, un visos dots “Jā” vārds. Lai jaunais pāris varētu pievērsties tikai un vienīgi mīlestībai, esam parūpējušies par visu – gaisa balona lidojuma cenā iekļauta arī ceremonijas fotografēšana. Par laulību ceremoniju norisi rūpējas pieredzējušais brīvmācītājs Valters Korālis. Gaisa balona lidojuma vietu un laiku pieskaņojam jaunā pāra vēlmēm – varam pārlidot pāri tieši jums īpašajām, romantiskajām vietām. Gaisa balona komanda un pilots Indulis Blūms var lepoties ar celmlauža godu – tieši mēs bijām pirmie, kuri piedāvāja laulības debesīs gaisa balona grozā, 400 metrus virs

Latvijas zemes! Pirmās laulības gaisa balonā notika 2009. gada 21. augustā. Atceroties šo pirmo reizi, mācītājs Valters Korālis pauda savas sajūtas par laulību ceremoniju gaisa balonā: “Man, kā mācītājam, pirmās sajūtas, iekāpjot grozā, bija profesionālas dabas – vai viss ir paņemts, lai ceremonija noritētu kā plānots.” Kopā ar gaisa balona pilotu Induli Blūmu jau pieredzēti vairāki lidojumi, un mācītājs atzina, ka Induļa pilotāža, kā vienmēr, ir līmenī, un gaisa balona tehniskā ekspertīze, kas veikta pirms dažām dienām, devusi papildu drošību sajūtu.

Gaisa balonā vietas pietiek visiem – mācītājam, jaunajam pārim un pilotam. Mācītājs Valters Korālis nodarbojas arī ar fotografēšanu un spēj iemūžināt jaunā pāra skaistos mirkļus. Gaisa balonā iespējams ierīkot arī kameru, kas novietota uz statīva un iemūžinās skaisto mirkli kvalitatīvā video. Kopš pirmajām laulībām gaisa balonā pagājuši jau vairāk nekā desmit gadi, un pilota Induļa gaisa balons aizvien turpina priecēt gan jaunos pārus debešķīgās laulību ceremonijās, gan pacelt septītajās debesīs arī pārējos.

 

Ja vēlies piedzīvot laulības debesīs vai bildināt otru pusīti gaisa balonā, sazinies ar mums un mēs palīdzēsim izplānot tā, lai viss izdotos neaizmirstami skaisti!